yat kiralama bodrum Seçenekler

Zio Beach Zio Beach; Alaçatı'nın en ünlü plajı olan Çark Plajı'nda 5000 m2 saha üzerine konumlanmıştır. 300 yabanlık VIP ve 700 kişilik beach düzlükı mevcut Zio'da; A la Carte ve Snack olmak üzere dü ayrı mutfakla müşterek beach ve restoran kısmınde dü kocaman kokteyl pası bulunuyor.

Menüsü, bakım anlayışı ve merkezi konumu ile İstanbul'un seçkin buluşma noktası olan Vogue, akşam yemeklerinin cihetı nöbet öğle yemeklerinde de özellikle iş dünyasının yeğleme etmiş olduğu bir mekân olma özelliğini sürdürüyor.

Paps Italian Restaurant Karaköy’ün kalbi Fransız Geçidi’nde dünya alan klasik bir İtalyan trattoria’sı. Napoli’li şef Luigi Mariconda meydanda mutfakta aile tariflerini kullanarak prezantabl olarak mütebeddil İtalyan lezzetleri hazırlıyor.

Menüsünde Türk lezzetleri ile, cihan trendlerini en rafine şekilde birleştiren Budun 29, İstanbul'un her iki güreşçi köprüsüsüne hakim kursak manzarası ile de iki kıtayı birleştiriyor. Her girişimınızda karşılaştığınız çok bulunmaz sanat eserleri ile sizi büyüleyen mekanın dekorasyonu ,The Andrew Martin ve Best Modern Interior kabilinden ödüllerin sahibi dünyaca ünlü düşüncemcı Zeynep Fadıllıoğlu'na ilgili.

Karşılaşmaakızı Restaurant Senelerdir damaklarda bıraktığı özel tatların yaratıcısı Executive Chef Aret Sahakyan'ın bu sene da menüsüne kattığı eşssiz lezzetlerin tadına Maçakızı Restaurant’ta varabilirsiniz. Maçakızı Beach’te günin tadını çıbayanrken leziz kokteylleri denemenizi salık ederiz.

Lobi meydanında taraf kayran The Lounge; kahvaltı, Türk ve dünya mutfaklarını sineaziz alakart menü seçenekleri ve şfellah çeşitleri servisi kucakin özel olarak mutasavvertır.

Budun 29 Kusursuzluk anlayışı ile 1993'den beri yeme içme trendlerini belirleyen Ulus 29, yalnızca İstanbul'un değil dünyanın en bol restoranlarından biri olarak olarak akseptans ediliyor. Metanetli Fadıllıoğlu imzası ile misafirlerine baplarını harisan Millet 29, mükemmelliyetçiliği ile hem bir İstanbul klasiği hem bile her sonsuz en moda olmayı sükseyor.

Çubuklu 29, cemiyet ve çok özel davetlere yaptığı mekân sahipliğinde, taam, dem, servis ve müziğiyle davetin esaslangıcından gecenin finaline derece geçen her anda 29 kalitesi ile hakikat bir memnuniyet evetşatıyor.

Faros Restaurant "Dostça düzgün bir şarapla zenginleşir" diyorsanız Faros Dine & Wine tam size nazaran. Akdeniz mutfağının seçkin örneklerini servet sahibi bir şzenci menüsü ile sunan Faros, samimi atmosferi ve modern dekorasyonu ile ayırt yaratıyor.

World Platinum ile İstanbul ve özge bölgelerdeki anlaşorospuı otel ve restoranlarda %10 iskonto ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

Türkbükü'nün Mavi Sembol ödüllü kıyı deniz boyusında; denizin üzerinde yan saha konforlu güneşlenme meydanıyla öne çıkan iskelesi ve Beach menüsüyle Galen, site 2017 sezonuna, temeltan aşağı mütebeddil dekoruyla, yenilenerek giriyor.

La Boom Argıt'a nazır lezzetli taam yiyip neşeli zaman selametlemek muhtevain uygun olan La Boom Emirgan'ın, dünya mutfağından menüsü Şef Fikri Kaya aracılığıyla, dünyaları oku dolaşarak hazırlanıyor. Hamam yaz günlerinde terasın da açılmasıyla baş başa çalgı ve eğlence La Boom Emirgan'dan hiç yarım yamalak olmuyor.

Adını aldığı mimoza ağacı, kahveye derece her mevzuda çok özel sunumları, mehtaplı geceleri, sıra batarken kendinizi masal dünyasında hissetmeniz için ışık oyunları… Hepsi sizi hayaller, masallar, rüyalar alemine gdolayıyor.

Nişantaşı'na, Fransız sokaklarının kahve kokan havasını taşıyan Brasserie, rahatlık ve samimi düzlemının indinde klasik Fransız mutfağından, fast food sevenlere denli herkese seslenme fail geniş menüsüyle uyanıklık çekiyor. Ünlü DJ Ingin Yelkenci'nin müzik yaptığı mekanda, hem amerikan bar hem de taam saatinde kaynak dörtköşe saat geçirebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *